Velofilmi Žürii

Žüriisse kuuluvad: 

Jaan Tootsen 
on auhinnatud dokumentaalfilmi "Uus Maailm" autor. Tootsen on tundud ka kui raadiosaatesarja "Ööülikool" toimetaja ja eestvedaja. Jaan on teinud ka teisi dokfilme, teinud helikujundusi Linnateatri lavastustele ning avaldanud kirjatöid. Viimased aasta aega on Tootsen oma võttegrupiga jälginud Tour d'ÖÖ tegemisi.
Artur Talvik

on eesti filmiprodutsent ja lavastaja. Produtsendina töötanud filmide nagu "Detsembrikuumus", "Kinnunen" jpt. kallal. Talvik on teinud ka mitmeid dokfilme nagu "Baruto – Tõlkes kaduma läinud" ja "Okupeeri oma müür". Mees veab ka kino populariseerivat külakino projekti Kass Arturi Kino.

Meelis Veeremets

on filmioperaator, kes töötanud mitmete lühimängufilmide nagu "Kaastaundeavaldus", "Must Peeter", "Vaikuse kutse" jt. kallal ning filminud üles ka paljusid muusikavideosid ning reklaame. Lisaks operaatoritööle juhib Meelis filmitehnikafirmat Cineunit.Risto Kalmre 
on Tallinn Bicycle Week'i asutaja ja üks vedajatest, graafiline disainer ning rahvusvahelise Bicycle Film Festivali produtsent. Risto on ka Simple Sessioni ja mitme viimasest rääkiva lühifilmi produtsent ja kaasautor.
Henno Luts ja Liisa Põder 
on noored loovinimesed, kes seisavad muu hulgas mitmete Tour d'ÖÖ videote ja fotode taga. Teevad liikuva ja seisvate piltide projekte nii eraviisiliselt, kui ka oma uues kollektiivis Mellow. Henno töötab ka VFX kunstnikuna firmas FrostFX.
Sandra Oisalu 
töötab erinevate projektide kallal Balti Keskonnafoorumis, organisatsioonis kellega kööstöös Velofilmi konkurss sündis.

Lisaks žüriiliikmete arvamusele lähevad arvesse ka publiku hääled.