Velofilm: osalemiSTINGIMUSED

Kõige olulisem tingimus on sinu tahe teha üks äge rattafilm. ülejäänud tingimused loe aga ka hoolikalt läbi.


Võistluse tingimused

 1. Konkursist võivad osa võtta kõik vähemalt 18 aastased Eesti kodanikud
 2. Konkursist ei tohi osa võtta võistluse korraldamisega seotud isikud ega nende perekonnaliikmed
 3. Võistlusel osalemiseks tuleb täita avaldus ning registreerida end lehel http://tbw.ee/velofilm/esita-film
 4. Võistlustööna esitatava videoklipi maksimaalne pikkus on 5 minutit
 5. Lühifilmide sisult oodatakse keskendumist jalgrattasõidule kui igapäevasele liikumisviisile linnas
 6. Videofail peab sobima Vimeo keskkonda üles laadimiseks. Vaata Vimeo soovitusi ja tehnilisi tingimusi
 7. Videos ei tohi kasutada solvavat, laimavat keelt ja video ei tohi õhutada vägivallale. Videos ei tohi olla rõhutatud erinevate mõnuainete tarbimist (alkohol, suitsetamine jne).
 8. Iga osavõtja peab arvestama Eesti Vabariigis kehtivate autoriõigustega ja tagama, et videoklipis esitatu/kasutatu on kas autori(te) originaalne looming või seda kasutatakse kooskõlas autoriõiguse seadusega. Konkursitöö saatmisega kinnitab autor, et tema poolt esitatav videoklipp kuulub talle. Konkursi korraldaja ei võta vastutust lisatud fotode/materjali autorluse ja teiste andmete õigsuse eest. Oma osalemisega annab konkursist osavõtja MTÜ Balti Keskkonnafoorumile ja Tallinn Bicycle Week-ile täieliku õiguse konkursile esitatud videoklippi edaspidi tasuta kasutada, viidates töö autorile.
 9. Film peab olema eesti keeles või eestikeelsete subtiitritega
 10. Võistlus lõpeb 21.09.2013 01.10.2013. Hiljem esitatud töid hindamisel arvesse ei võeta. Võistlustööd avalikustatakse publikule hindamiseks 23.09.2013 05.10.2013 veebiaadressil tbw.ee/velofilm 
 11. Parimad videod selgitatakse välja võistluse žürii hinnete ja publiku häälte põhjal
 12. Parima filmi tegijale pannakse välja linnaratas Soome firmalt Pelago. Võitjal on võimalus valida kahe mudeli vahel – San Sebastian või Capri, mille jaehind on üle 900 euro. Lisaks 700 euro väärtuses väiksemaid auhindu Pelago Bicycles vahendusel!

Korraldajad jätavad endale õiguse kõrvaldada konkursi tingimustele mitte vastavad tööd, sh teistel konkurssidel osalenud või reklaami eesmärgil tehtud tööd.