Tuur vahefinisheerib Sõpruse silla all Annelinna-poolses otsas, kus uitajaid ootab ees festivali avapidu Sõpruse ÖÖ ja installatsioonirühmitus Nabanejad (kes otsivad silla alt valgust ja helidest sõprust). Lubatakse varjuteatrit, audio ja visuaalset vaatemängu, elavat tuld, trumme ja rattaid – muu hulgas proovitakse luua valguskujund pargitud rataste esituledest.

Peale koosviibimist Sõpruse silla all on kõikidel Tuuritajatel võimalus sõita edasi Gen klubisse ja Uude Õue, kus finišeerijaid naelutab hea muusikaga kõrvu- ja kodaraidpidi seina külge Tour d'ÖÖ hea sõbra Müürilehe sünnipäevapidu. Müürilehe poolt on olemas rattaparkla, teil võiks olla lukud. 

Kõik Tour d'ÖÖ ratturid saavad Müürilehe sünnipäevale sisse 3 euroga (templid saate Raekoja platsilt ja Sõpruse silla juurest). 

Müürilehe peol saab esmakordselt Tartus üksteiselt mõõtu võtta Tour d'ÖÖ Goldsprintsi rattarollerite võistlusel! 

↓↓
Tour d'ÖÖ Tartu kogunemispaik on Raekoja plats kell 20:00. Tule pisut varem kohale, siis saab õigel ajal startida ning jõuad ka Tour d'ÖÖ Tartu kodarakaardi ratta vahele pista.  
 
Esmakordselt toimuv interdistsiplinaarne linnafestival UIT leiab aset 15.-17. augustil ning luusib ringi nii Tartu kesklinnas kui nurgatagustes.