Tolmuste teeservade aeg on vahetumas mustavalt läikiva asfaldi ajajärguga ning silmapiirini väntamise asemel saab hakata uniselt aknast välja vaatama. Jah, mõneks ajaks võib nüüd oma kaherattalise sõbraga aja maha võtta ning jalad istumise alla kokku kerida. Aga et üleminek oleks vähem traumeeriv, ootab ees veel üks suurem rattapidu, kus saab endast viimase pedaaliauru välja lasta, rattasõitu suurelt ekraanilt vaadata ning hommikuni teiste velonautidega hooaja parimaid hetki tähistada.

Kutsume kõiki 23. novembril TOUR d'ÖÖ FILMIPEOLE, millel on au toimuda esimese avaliku sündmusena värskelt uuendatud NO99 teatri majas! Teatrisaalis jõuavad suurele ekraanile Eesti esimese jalgrattafilmide konkursi Velofilm 2013 võistlustööd ja kuulutatakse välja võitjad. 

Filmiseansi kulminatsiooniks on dokfilmi "Uus Maailm" (2011) autori Jaan Tootseni uusima filmi "Velosoofid" esilinastus, mis on esimene ja väga eriline pilguheit fantastilisi velokaadreid sisaldavale elufilosoofilisele dokuteosele, mille keskmes on Tour d'ÖÖ tegijad ja sõitjad ehk kus võid kaadris olla ka Sina ja Su sõbrad! Jaan on oma meeskonnaga Tour d'ÖÖ-d pea aasta otsa kõikjal kaamerate ja mikritega jälitanud ning nüüd lõpuks saab näha tulemust, mis pakub kindlasti nii äratundmisrõõmu kui ka üllatusi ning näitab esmakordselt, mis toimub Tour d'ÖÖ sõitude kulisside taga.

Põhihäng, tants ja pidu hommikuni toimub uhiuues pika letiga NO99 baaris.
Esinevad Popidiot, Kazk (LIVE) ja JÄCKi DJ-d: Robert Niko, Marek Poel ja Johann3000

Absoluutselt loomulikult on kohal Goldsprintsi rattarollerid, kus saavad kuuma anda kõik, kellel võidujanu või kes veel proovinud ei ole. Tõnis Saadoja laemaali all läheb kahel laual lahti linna glämmim pinksiturniir.

Uksed avanevad 22st, filmid lähevad peale kella 22:30st. Peo lõppu ette ei ennusta!

Pilet: 5€ all nite long