Facebook event! 

69 ♋ 69 ♋ 69 ♋ 69 ♋ 69 ♋ 69 ♋ 69 ♋ 69 ♋

"Vändata mööda õhtuhämaraid Tallinna tänavaid,
tuulekohin kõrvades,
on kohaliku rattasõidu kõrgmood.
Asfaldilt munakivile,
üle ristmike mere äärde
ning sealt lainetuse
saatel puumajade vahele.
Puhas vabajooks hingele."

Need värsid kirjutas Herkko Labi esimese Tour d'ÖÖ Tallinn flaierile 2011. aasta juunis. Mil kutsusime Tallinn 2011 Kultuuripealinna toel
ellu esimene Tallinn Bicycle Week'i ja Tour d'ÖÖ rattasõidu.

Nüüd palju aastaid hiljem on taas hea meel Tallinnaga koos toimetada ning teha Tour d'ÖÖ sõit algusega "Tulevik on täna/v" linnaruumifestivalilt.

Vahepealsetest suurematest Tallinna tuuridest on päris palju kilomeetreid selja taha jäänud, küll ei olnud võimalik suuremalt koguneda või siis ei soosinud tähtede seis Tour d'ÖÖ Tallinna naasmist. Aga nüüd on numbrite keel lõpuks joondunud selliseks, mida ei saa enam eirata, ning kauaoodatud ühissõit järjekorranumbriga 69 naaseb lõpuks fännide rõõmuks pealinna tänavatele. Vaatame palju meid vahepeal on juurde tekkinud või ära langenud, lööme uued suksud läikima ning veereme mööda Tallinna nurgataguseid üheskoos ringi.

Kogumeme Rävala Puiesteel "Tulevik on täna/v" festivali alal peale Jaan Tootseni ÖÖülikooli salvestust 21 paiku. Varasemad laekujad saavad kodara vahele 69 helkur-kodarakaardi! 🪩 Start hiljemalt 21:30.
Sõidame umbes 13km ja lõpetame päikeseloojanguks (ca 22:30) Stroomi rannas. 🌅

Lenks Sirgeks ja Tuled Peale!

ÖÖsõidule annab hoogu Tallinn – Euroopa roheline pealinn 2023.
PS: See Sõit ei jää sellel hooajal viimaseks.

69 ♋ 69 ♋ 69 ♋ 69 ♋ 69 ♋ 69 ♋ 69 ♋ 69 ♋