✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞
Tour d'ÖÖ on (varju)surmast tagasi! 😈

28. aprillil sõidavad Tour d’ÖÖ zombid Haapsallu, et avada (eba)traditsioonilise "paraadiga" Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmi festival – seekord sõidavad kratid läbi kuurortlinna kummituslike kohtade ratastel.

Kogunemine Haapsalu Kultuurikeskuse juures juba kell 17:00, kus võimalik kohapeal endale vampiirihambad või muu tontlik grimass ette lasta maalida. (Grimmikunstnikud kindlasti kõigile seda teha ei jõua, nii et oleks äge, kui võimaluse korral ka ise oma kostüümi või grimmiga vaeva näed).
Soodsa verevande eest (loe: 20% soodsamalt) pakub rattarenti osalejatele meie partner Rattad Vaba Aeg (Karja 22). Rattarendi jaoks kirjuta oma soovist: info@rattadvabaaeg.ee

Viirastuslik tuur läbi Haapsalu saab alguse Kultuurikeskuse juurest kell 18:00 ja lõppeb sealsamas pisut enne kella 19:00. Teeme ühe verdtarretava ühispildi, ja saab suunduda Kultuurikeskusesse HÕFFi avama.

Kell 19.30 annab festivalile Haapsalu kultuurikeskuses tormilise avalöögi Eesti ja ilmselt ka maailma veidraim punkbänd Winny Puhh. Tseremooniale järgneb avafilm, 1959. aastal valminud Soome seiklusfantaasia “Sampo”, mis on nüüdseks restaureeritud ja omandanud kultusliku staatuse. Hea ja kurja eepilisest võitlusest rääkiv muinasjutufilm sobib vaatamiseks kogu perele. Külalisena tervitab festivalipublikut filmi naispeaosatäitja Eve Kivi
Avatseremoonia + avafilmi piletid: https://hoff.ee/film/hffi-pidulik-avamine-ja-film-sampo/

Kes võiks tulla: jokkerid, voldemortid, sauronid, libahundid, mütoloogilised skandinaavia kangelased, peletised, pahalased, hirmutised, kimäärid, monstrumid, skeletid, luupainajad, ebolad, nurgaarstid, farmerid, lihunikud, muumiad, kratid, kadrisandid, soerdid, nõiad ja kõiksugu muud jõletised.
(Loodame võimalikult palju teid temaatilisena näha. 👹 Samas, kui see pole võimalik, aga tahaksid ikkagi koos meiega rattaga kulgeda, siis ära seepärast tulemata jäta! Come As You Are on ka OK!)

✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞☠✞

Ootame värsket verd!
Lenks Sirgeks ja Tuled Peale!

Toetavad: Ampler Bikes, JOOKS Rattastuudio ning RattadVabaAeg Pood.

🩸🩸🩸🩸🩸🩸🩸🩸🩸🩸🩸🩸🩸🩸🩸🩸🩸🩸