Tallinn on merelinn ja mereõhk teeb vabaks. Reedel, 17. juulil kell 19 stardivad Piritalt paralleelselt sajad ratturid ja sama palju jahte ja paate, et elegantse ansamblina Tallinna rannaäärt avastama suunduda. Suund on nord-west. Üle lahe suunduvaid jahte ja neid saatvate ratturite uhket vaatepilti tullakse pildistama suisa helikopterilt! Niiet piduriided selga – ja miks mitte midagi mereteemalist?

Jahid lõpetavad sadamates ja meie ka, aga enne teeme ühe mõnusa tempoga paaritunnise umbes 15-kilomeetrise tiiru mööda rannajoont, et lõpetada kontserdil Vanasadamas.

Sõiduks koguneme Pirita TOPi merepoolsel küljel Purje tänava lõpus. Siin: https://www.google.ee/maps/@59.466162,24.8233884,239m/data=!3m1!1e3?hl=en



Ühissõidul vastutab oma ohutuse eest igaüks ise, sest sõit ei ole turvatud. Sõidame teistega arvestades, ei tee ootamatuid manöövreid ning veendume manöövrite ohutuses enne nende sooritamist. Lastega tulijatelt palume erilist tähelepanelikkust. Õhtule mõeldes soovitame panna tuled peale.

Üritus Facebookis
Vaata ka www.tallinnamerepaevad.ee